Hovedmeny


Telefon nummer og e-post adresser


Sentralbord og Kundeservice tlf.nr :
75 68 19 50

Åpningstider mandag til fredag : 08:00 - 15:00

Dragefossen Kraftanlegg AS

Osveien 6.
Postboks 20.
8250 Rognan
Fax:
75 68 19 60
E-post:
firmapost@dragefossen.no
Feilmelding etter arbeidstid: 414 71950


E-post adresser

Elverksjef Truls Paulsen truls.paulsen@dragefossen.no
Nettsjef Knut Arild Hansen knut.a.hansen@dragefossen.no
Kontorleder Ludolv Karlsen ludolv.karlsen@dragefossen.no
El-kraftingeniør Christian Ruså christian@dragefossen.no
Installasjons insp. Geir Arne Kristensen geir.kristensen@dragefossen.no
Montasjeleder Hans Anders Drage montorstasjon@dragefossen.no
Kontorfullmektig Solbjørg Rørvik s.rorvik@dragefossen.no
Daglig leder Rognan Bioenergi Terje Kårvand terje.karvand@dragefossen.no
Administrator for web-side og værside. Erik Fastvold erik.fastvold@dragefossen.no
Resepsjonen/ Kundeservice Sissel Pettersen sissel.pettersen@dragefossen.no
 Ta kontakt via dette skjema


  Har du saker du vil vi skal hjelpe deg med, så fyll ut skjemaet med en beskrivelse du
  ønsker og send det til oss.

  Navn *                 

  Adresse              


  Postnr/Poststed   


  Telefon *              


  E-Post *              

 
Kundenummer     

  Melding